| Alexandru_Sorin_1996 a întrebat:

Salutare TPU stiti cand apare episodul 2 (nu sezonul 2) din Lucifer?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

În 2016/uite aici:
http://i.imgur.com/MydgAJ4.png
Am văzut și eu acest prim episod și n-aș spune că este chiar teribil.Cred eu că va trebui să impresioneze, să aibă audiență serioasă acest ep. pilot, ca ep.2 să mai apară.Altfel...rămâne doar cu atât (au mai fost cazuri de acest gen).

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

In 2016. Uita-te pe site-ul playfs, acolo poti viziona serialele si poti afla cand va aparea urmatorul episod sau daca va mai aparea.

| Taduic a răspuns:

Toți îl asteptăm... probabil și cu subtitrarea și alea, peste o lună. Puțini își dau interesul...