| suraforever a întrebat:

Salutare... Va rog frumos daca se poate sa imi spuneti de unde pot downloada sau viziona urmatoarele 3 filme dar nu in varianta cinema, adica stiti voi se vede naspa, aiurea nu se vede clar si nici nu se aude clar, si eu vreau sa se vada calumea si clar
Filmele se numesc: Unknown 2011
Fast five
Monte carlo ( Selena Gomez)
Deci varianta no cinema sa se vada bine, Dau funda, Multumesc

4 răspunsuri:
| suraforever explică:

Au aparut filmele in toate variantele numai ca sunt rare am cerut filmu nu unde sa caut eu nu ca mi-e lene dar sa zicem ca nu stiu eu am cerut link sui atat va multumesc Alte raspunsuri?

| suraforever explică:

Deci eu unu nu il gasesc pe siteurile care mi le dati voi eu am cerut sa il cautati si sa mi-l dati dar vad ca nu se intelege multumesc oricum

| AllStarConverse a răspuns:

Cauta pe divixonline.com sunt online si sunt multe filme aici

| delonia a răspuns:

Nu se gasesc inca, imi pare rau si eu am cautat Monte Carlo si Fast Five dar apar de abia pe la sf lunii in america, dapai in ROMANIA? sorry big grin