| Catacombe a întrebat:

Vreau sa ma uit la un film cu Selena Gomez, dar nu stiu care. Am lista cu toate filmele in care a jucat, dar imi place doar Monte Carlo. Mai stiti vreo unul asemanator sau unul la fel de frumos?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| OaiaNinjalău a răspuns:

Spring breakers, getaway, another cinderella, ramona and beezus, behaving badly, walker texas ranger trial by fire

| Elenaambasada112233 a răspuns:

Eu ti-as propune,, Magicienii di Waverly Place. Acolo joaca Selena Gomez..Este in limba romana si apropo ca e amuzant..Succes...
Fundita?