| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a întrebat:

Salutare vreau sa vad si eu un thriller sau o comedie,mentionez ca am mai vazut filme,ma puteti ajuta cu un film urgent ofer funda, multumesc

Răspuns Câştigător
| madalina13021997 a răspuns:

Pai iti recomand filme de comedie la cele de genu ma uit mai des euhee hee(asta daca nu le-ai vazut deja)
Norbit,Little man,Doua pupeze albe,Coana mare,The hangover,Airplane,The cable guy, The nutty proffesor, Home alone, The hot chick, American pie.

2 răspunsuri:
| MeyCara a răspuns:

Buna!
Horror: Evil Dead, The Haunting in Connecticut 1, 2 si Grave Encounters
Comedie: Crazy Stuid Love sau The Ugly Truth
Vizionare placuta! ^_^

| Flowwz a răspuns:

Don't mess with Zohan.