| marlanuu a întrebat:

Sault. Vreau si eu cateva filme horor,gen... tineri plecati intr-o excursie, expeditie, vacanta. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wrong turn 4 (e un clasic ce nu trebuie ratat)
The human centipede 1/2/3 - infect de socant/o sa-ti fie rau si o sa ai cosmaruri.
Hostel - dragalas rau de tot.

6 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Friday 13th, jason vs freddy

| Clauvdgg a răspuns:

The Texas Chainsaw Massacre
Friday the 13th
House of wax
My Bloody Valentine

| emblem23 a răspuns:

Nu cred ca e chiar asa, dar uite-te la Splice, iti garantez ca o sa iti placa, si referitor la tineri plecati in vacanta, uite-te la Hostel are mai multe parti dar e frumos... vreau funda laughing

| 123456FOREVER a răspuns:

Friday the 13th

| BikaBianca a răspuns:

The Exorcist, N-am uitat ce ai facut vara trecuta (il arata la kanal D),
The Woman in Black, The Devil Inside,
Underworld: Awakening, The Darkest Hour, The Thing, Final Destination 5(super film), Fright Night, The Dorm, The Possession... Fundaa?:X

| capulmafiei a răspuns:

Uite filme bune si cred, ca si genul tau Halloween (Halloween2) si House of Wax... Sper sa iti fie de folos si daca consideri sa imi dai si funda!