| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a întrebat:

Se mai uită careva la serialul " Suleyman Magnificul"? Care este personajul\ sunt personajele voastre favorite

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

M-am uitat eu (personajul principal Hurrem), dar am vazut toate episoadele. ce pacat ca s-a terminat happy

| ViddaWinter a răspuns:

Foarte interesant, e o istorie nemaipomenita bazata pe evenimente reale! Hurrem, Nurbanu si Mehmet sunt personajele favorite! Acest serial mi-a aratat o dragoste adevarata care a trecut prin mult, un conducator care totusi se gindeste la poporul sau, devotamentul si puterea cu care o femeie poate trece prin toate obstacolele vietii! Ma invatat multe. Vizionare placuta!