| Kandia15 a întrebat:

Seriale care sa tine 25 de minute stiti? Cat mai multe, va rog ( si sa fie thriller sau SF ( dar la sf sa nu fie cu monstrii sau zombii)

10 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Cu 20 min/ep.:The Last Man On Earth, Sex&Drugs&Rock&Roll /comedie, dar f. bune

| Sn4k3 a răspuns:

The 100, The last man on the earth, Doctor Who, Reaper, Supernatural, Lucifer. Cateva dintre ele tin un pic mai mult, dar sunt frumoase. Vizionare placuta!

| Kandia15 explică (pentru Sn4k3):

Am vazut The 100 big grin Reaper si The Last an on the earth cum sunt? De restul am auzit

| Sn4k3 a răspuns (pentru Kandia15):

Reaper e ceva gen Supernatural doar ca e mai multa comedie decat horror si The last man on the earth tot comedie. Sunt frumoase amandoua, dar eu prefer Reaper.

| Krixxus a răspuns:

Two and a half men

| Kandia15 explică:

Care sa tina*

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Buna. Un serial iti ajunge happy

Doctor Who!

O multime de episoade foarte interesante! O sa-l adori big grin

| FunditzaWwW a răspuns:

Cred că te referi la scurtmetraje search on google:scurtmetraje.ro

| Kandia15 explică (pentru FunditzaWwW):

Nu cred. Caut seriale ca Nowhere Boys

| intrebareReply a răspuns:

Anatomia lui Grey, Two and a half men, Mike and Molly, dar cred ca o sa iti placa foarte mult Young and Hungry