| Dragonisgaby a întrebat:

Servushappy
Am si eu o problema cu PowerDVD, adica nu chiar o problema o nelamurire. Mentionez ca folosesc versiunea 18.0. 2202.62 Editia Ultra.
Situatia e in felul urmator: Am descarcat un film, si imi apare imaginea dubla, adica ruleaza de doua ori, nu stiu cum sa explic asa ca atasez o imagine aici big grin https://imgur.com/6MLdyy4
Cum fac sa fie normal? adica sa nu fie duplicat filmul. Am cautat pe net dar nu am gasit ceva concret, si ma pierd in toate setariile de la PowerDVD...
Multumesc astept raspuns happy

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Este "normal"... filmul fiind 3D si este pentru televizoarele 3D
NU ai ce sa ii faci in PowerDVD
trebuie sa iei filmul FARA 3D

| Dragonisgaby explică (pentru Bizon95):

O.O... da. Acum am vazut in descriere ca e 3d. Mersi happy

| Bizon95 a răspuns (pentru Dragonisgaby):

Cu placere!