| Daniel1918 a întrebat:

Salutare.
Caut un film/serial(ca nu mai stiu exact ce era) de ceva vreme si nu il găsesc.
Ma uitam la el cand aveam cam 10-11 ani si era pe AXN daca nu ma înșel. Ideea e ca nu mai stiu numele da stiu ca era cu niste creaturi galbene si cu ceva negru gen dungi si vedeau cu infraroșu.Filmul sau serialul se desfasura printr-o padure foarte verde.
Dacă stie cineva la ce film/serial ma refer m-ar ajuta foarte mult daca mi-ati spune numele.Multumesc frumos!

1 răspuns:
| Crescent a răspuns:

Cumva Grimm? Sunt tot felul de creaturi acolo