| arrmaghedon a întrebat:

"Sons of Anarchy" ce stiti despre acest serial.

Răspuns Câştigător
| turcanumaria a răspuns:

Foarte bun serialul. recomand

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Interesant și destul de captivant, gen "The Sopranos".

| VyrusEleven a răspuns:

Sons of Anarchy este un serial drama american creat de Kurt Sutter, in care este vorba de o fratie de motociclisti care se afla in afara legii. Ambientat intr-o locatie fictiva din California, seria il are ca protagonist pe Jackson "Jax" Teller (Charlie Hunnam) care activeaza ca vicepresedintele fratiei. Punctul culminant este cand acesta incepe sa-si puna intrebari in legatura cu moralitatea lui si a grupului. Serialul a avut o popularitate imensa in Statele unite atragand mai mult de 4 milioane juamtate de telespectatori pe saptamana. Ti-l recomand... Sper ca acesta era raspunsul pe care il cautai. Bafta

| RobyUhtred a răspuns:

Unul dintre cele mai bune seriale creeate vreodata.

| RobyUhtred a răspuns:

Motociclete,actiune,sex,crime si cel mai important: KURT SUTTER.