| Sonnora a întrebat:

Spuneti-mi cel mai tare film pe care l-ati vazut de genu actiune sau fantastic happy Funda

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cel mai tare film fantastic care l-am vazut a fost Fantaghiro [film italian]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actiune: The Dark Knight
Fantasy: The Imaginarium of Doctor Parnassus.

| Cigαяєttє a răspuns:

The Hunger Games.
The Hobbit: An Unexpected Journey.
Oz the Great and Powerful.
Girl Walks Into a Bar.
Cloud Atlas.
True Bloodthirst.
Box of Shadows.
Daca ai nevoie de un link ceva, anunta-ma.Vizionare placuta!

| stepphy a răspuns:

Weekend cu mama->Drama
Ho Ho 2->Craciun/comedie
Minte-ma frumos
Campioana
Star Struck
Lemond Mouth->Film
Titanic->daca nu l-ai vazut
Teroare in Paris-actiune
Idila cu dadaca
Vieti furate
Tatal miresei->sunt mai multe parti
Cat dureaza o casatorie
Loverboy
Iubiri din trecut
Adevarul gol-golut

Le-am vazut toate.Cat termini chat me si iti mai dau:*

| Aaaaabbbbbaaaaa a răspuns:

The hunger games sau lord of the rings

| maximdenis10 a răspuns:

Pai...eu nu am vazut filme de actiune sau fantastice dar am vazut cateva de groaza sunt:Avionul mortii si liniste mortala cele mai tari (liniste mortala este pe sidi iar avionul mortii este pe youtube)(liniste mortala este despre o papusa care a prins viata si toate papusile sunt controlate de o femeie moarta de 1000 si ceva de ani)(si avionul mortii este despre niste oameni intr-un avion in care s-a strecurat o femeie si a fost impuscata de un om in costum de ala galben si femeia aia devine zombie si il mananca si pe ala in costum galben si apoi in avion se ia lumina si doi oameni se duc sa vada ce se intampla si apar zombi si pe unul il mananca si celalalt scapa cu viata si cel care a scapat cu viata se duce sa mai ia un om iar fiecare se duce printr-o aerisire si apare un zombie in fata la un om nu la ala care as scapat cu viata si la celalalt dar din fericire cel care i-a aparut zombie-ul avea un pistol si l-a impuscat si a iesit afarasi nu siau dat seama dar cand au iesit au iesit si zombie cu ei...restul vei vedea daca il urmaresti dar cel mai de groaza este linista mertalasper ca te-am ajutat funda?happy