| AntoniaOrman a întrebat:

Spuneti-mi filme de groaza de genul filmului Vacancy.

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Hostel ar fi cel mai apropiat de tipul astuia.
Hmmm ar mai fi "You're next" dar acolo actiunea se petrece in casa de la marginea orasului a familiei care isi chesma rudele apropiate pentru a sarbatori ceva si cineva cu masti incep sa ii atace.
In rest un film in genul Vacancy nu am mai vazut... Si vacancy am vizionat demuuuuult! Dar de atunci incoace nu am mai intalnite filme asemanatoare - or fost inspirati oamenii.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Strangers (2008)

| IonutCG90 a răspuns:

Bună. Nu cred că voi lua fundă dar încerc: The Hills Have Eyes(1 și 2). Vizionare plăcutăhappy

| Barb0Senpai a răspuns:

The Conjuring
The Woman in Black