| Eddys a întrebat:

Spuneti-mi niste filme cu batai in inchisori sau pe strada, in afara de Blood and Bone sau Undisputed 1, 2, 3 altele faine.

Răspuns Câştigător
| dabulino a răspuns:

Half Past Dead 1 (2002) si Half Past Dead 2 (2007), Death Race 2 (2010), The Longest Yard (2005), Locked Down (2010), Gridiron Gang (2006)

4 răspunsuri:
| Printzess a răspuns:

The hooligans 1, 2 love struck cel mai frum sunt superbe aman2a partile
Never back downlove struck

| dayana_9955 a răspuns:

Step up sau spet up 2 fundita? te rog mult

| Stefan001 a răspuns:

Iti spun ca cele mai tari filme de actiune si aventura sunt cele cu actorii:Jean Cloud Van Dame, Chaki Chan, Arnold schwarzenegger si Jet lee.Sunt cu batai cu actiune in orice caz.Mult noroc inaintewinking

| Todirică_Peter_1993 a răspuns:

Undisputed 3 Boyka