| andrei4242 a întrebat:

Spuneti-mi niste seriale gen Spartacus, The walkind dead ( Ceva de astea faine ) Nu conteaza gen cat va place voua happy Daca puneti 20 seriale va ignor puneti preferatu vostru.

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Doctor Who
Supernatural la care ma uit si acum (sunt la sezonul 8)
Reaper
Astea mi se par cele mai tari, dar cel mai mult mi-a placut supernatural.

Răspuns utilizator avertizat
| TheCuriousMonkey a răspuns:

Salut, sincer nu pot sa scriu doar 1 serial deoarece am vazut foarte multe si mi-au placut foarte multe asa ca am sa iti zic patru pentru care merita oricand sa te opresti din orice ai face si sa le privesti pentru ca sunt superbe : Game Of Thrones; Breaking Bad; Prison Break şi Lost. Ţi le recomand pe toate, 4 dintre acestea le-am terminat si pot sa iti spun garantat ca sunt fenomenale si la fel si Game Of Thrones care inca nu este terminat. Vizionare Placută.

| Octa00 a răspuns:

The Mentalist

| LuckySeven a răspuns:

Eu iti recomand serialul "Breaking Bad". Daca vrei sa vezi trailerul, uite aici:
https://www.youtube.com/watch?v=HhesaQXLuRY

| EmmaCriss a răspuns:

Sincer am vazut recent un serial "Imparateasa Ki"". Mi-a placut foarte mult desi nu sunt fan filme coreene. :-)

| DeeDee21 a răspuns:

Dexter.