| bumtzy_3889 a întrebat:

Spuneti-mi si mie 10 filme de comedie la care ati ras cu lacrimi! primul funda restul vot! (fara american pie si jackass le-am vazut)!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Te Pune Cu Zohan

13 răspunsuri:
| Simoo14 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult :"In Sexcursie"(nu este asa cum suna ), este foarte foarte amuzant am ras cu lacrimilaughing.Si mai imi place Scary Movie. Incearcale sper ca o sa-ti placa:*. Vreau fundita daca ti-au placut:*

| winter a răspuns:

Mr.Bean's.Holiday

| Cherry a răspuns:

Scarry movie e si de groaza putin

Gravidul laughing)

Acasa la coana mare

Virgin la 40 de ani

home alone

madagascar [animat]

shreck [animat]

cats &dog

Oameni mari si fara minte (2010)

Shrek pentru totdeauna (2010)
Shrek Forever After

| Michaela89 a răspuns:

Nu mai stiu numele filmelor, dar stiu ca erau cu Eddie Murphi.

| ღAncaღ a răspuns:

Nu am vazut 10...doar 1 si mi-a placut extrem de mult: Singur acasa2 si 1!

| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Denis pericol public

Baiatu' lu' bunica

| laura_7620 a răspuns:

D-na Doubtfire e foarte fain.

| CB a răspuns:

Incearca Sex Drivelaughing big grin

| T13 a răspuns:

Era unu cu o grasa(i-o facut reclama de pe ProTV:grasa se arunca in pat,etc)Sau nu mai stiu cum(ziua, intalnirea, duelul) PRESEDINTILOR(difuzat miercuri pe la 3 dupa-masa si joi pe la 11 ziua pe ProTV ...sau era Pro Cinema...).
P.S.:Stiu ca imi trebuie MemoPlus happy

| vladinscain a răspuns:

Primele ar trilogia singur acasa; apoi norbit; dupa omul de la zoo.Astea sunt singurele filme de comedie la care am ras cu lacrimi. Funda?

| prisoncomro a răspuns:

"Hangover", "2 & 1/2 man"-serial, "Madagascar", "Seinfeld", "Black Arrow" cu Rowan Atkinson etc.

| makaveli_9283 a răspuns:

The hangover si the hangover part II sunt cele mai tari filme de comedie!

| Miky_5632 a răspuns:

Vampire Suck sau Dracula, un mort iubaret. Foarte comice!