| PeAcE a întrebat:

Spuneti-mi si mie cam ce se intampla in 90210 in sezonul 2. In mare.nu-mi trebuie chiar foarte detaliat, dar mi-a placut primul sezon si nu sunt sigura daca sa ma uit si la al 2-lea. Oricum sunt curioasa ce o sa se intample.
Cateva intrebari care ma chinuie.:

Ethan ramane cu Silver sau il va alege Siver pe Dixon?

Ce se intampla cu Annie? O sa se mai impace vreodata cu Naomi?

Va afla repede Naomi ca sora ei a fost cea care s-a culcat cu Liam?

Ce se va intampla cu Adrianna? Se va obisnui cu ideea ca si-a dat copilul? Va ramane cu Navid?

Mersi mult de totlove struck!

Răspuns Câştigător
| Noname_4934 a răspuns:

Poi cand pleaca de la petrecere Annie loveste un om si il omoara, iar nepotul acestuia isi da seama si se foloseste de acest lucru pentru a o face pe Annie sa se simta vinovata, apoi sa se indragosteasca de el si apoi sa o santajeze.
Pana la urma Liam ii spune lui Naomi ca s-a culcat cu sor'sa si Naomi se supara pe sor'sa.
Liam are probleme acasa iar Annie se simte tot mai vinovata, si incep sa vorbeasca din ce in ce mai des, iar in sez 3 se vor saruta.
Mai apare un profesor despre care Naomi zice fara sa vrea ca a violat-o, dupa care isi recunoaste minciuna, dar la sfarsitul anului proful chiar o violeaza.
Mai apare si Teddy, un fost iubit al Adrianei, care e jucator de tenis si fiul unui mare actor. Teddy pana la urma se cupleaza cu Silver.
Adriana se desparte de Navid, pentru ca vroia sa fie cu Teddy dar Teddy vroia doar o aventura.
Adriana intra intr'o formatie iar dupa un concert primeste o oferta si devine star, dar in sez 3 o sa'i iasa toate pe nas.
Cred ca, km asta e. daca mai e ceva ce vrei sa stii spune-mi!big grin

| lucia_7238 a răspuns (pentru Noname_4934):

Ce se intampla cu Ethan? dispare de tot?

1 răspuns: