| djsummer a întrebat:

Spuneti-mi si mie filme de comedie bune (fara seria American Pie, Van Wilder si site`uri ), Spuneti-le dumnevoastra pe care le-ati vazut si v-au amuzat cat de cat.

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

White chiks [ Foarte foarte foarte comic =))) De mi-au dat si lacrimile.cred ca l-am vazut de vreo 4 ori :)) ]

Uite si un Link sa te uiti Online;;)

http://SPAM/comedie/1618-white-chicks.html

Sau uitete la trailer;)

http://www.youtube.com/watch?v=rr_SY-1Z5vg

Răspuns utilizator avertizat
| DanielBalan a răspuns:

Cele mai bune si cele mai amuzante sunt: The Hangover 1 si 2, Harold and kumar 1 si 2. Eu pot sa le vad de 30 de ori si nu ma plictisesc de ele.

| notatrol a răspuns:

The human centipede 2

| Oana_4575 a răspuns:

The 40 year old virgin :d

| FyTzE a răspuns:

Ala micu! asa se numeste! mori de ras! ii un negru care are 20 si ceva de ani dar numa 60 cm si il adpta uni care crede ca ii bebelus da ala o facut si puscarie!rolling on the floor)

| Anonima009 a răspuns:

Am cateva care mi-au fost recomandate de cineva: Probe Murdare; Un cuplu mortal; Iubesc pe cine nu trebuie; Kokowaah(asta cica e nou din 2011). Sper ca o sa iti placa.

| mokanu a răspuns:

Big Momma cel mai tare

| alexsev a răspuns:

Little Man e genial laughing

| ianisi a răspuns:

Zohan, Ursul (este romanesc ursu)