| dany_7836 a întrebat:

Cine stie niste filme de comedie cu adolescenti?
ceva gen american pie, college, van wilder
dau funda pentru cele mai bune filme

6 răspunsuri:
| mefree2fly a răspuns:

Not another teen movie - cel mai tare!

| Close2you a răspuns:

Buna,Dany! Ar fi Freaky Friday(cu Lindsay Lohan-absolut fenomenallaughing), Mean girls(nu imi dau cu parerea:p), Wish upon a star(din 1996-mai vechi), Big.Mommas-Like Father Like Son,Lottery ticket,A cinderella story,Material girls,The Lizzie McGuire Movie,Cadet Kelly,High School Musical(nu stiu daca e chiar comedietongue) etc. Sper ca te-am ajutat, desi astea nu sunt chiar ca American Pie, dar sunt comedii cu adolescentibig grin.

| Iasyxd a răspuns:

Vampires suck e o comedie laughing parodia de la twilight

| Skyring a răspuns:

College din 2008, Hangover ambele filme, nu sunt cu adolescenti dar sunt tari, vei rade garantat. i hope they serve beer in hell e inca unu dar la fel, nu e cu adolescenti. chiar ar trebui sa le vezi astea.

| sweetcupcake97 a răspuns:

Wildchild

| AleX_1056 a răspuns:

Beer fest