| GyoLove a întrebat:

Spuneti-mi si mie multe, multe, multe filme cu vampiri, dar si de groaza... Dar vreau mai multe filme cu vampiri... Care imi da ceea ce vreau, adica multe filme de groaza si cu vampiri, dar mai multe filme cu vampiri ii dau o Funda Mare! big grin

Răspuns Câştigător
| ElvisTare a răspuns:

Interview with a vampire,Dracula(uitete la special features adica partile care erau prea de groaza si nu le-au pus in film),Jack Spintecatorul,The Twilight Saga: New Moon,The Twilight Saga: Eclipse,Twilight,The Twilight Saga: Breaking Dawn,The Vampire Diaries,Priest,I am legend,Cirque du Freak: The Vampire's Assistant(sper ca am scris bine asta),Trick 'r Treat,Daybreakers, Blood: The Last Vampire, 30 Days of Night,Paris je t'aime,Blood Ties,Transylmania,Bram Stoker's Dracula,BloodRayne,Låt den rätte komma in,Buffy the Vampire Slayer,Bathory,Blade,Lesbian Vampire Killers,Lost Boys: The Tribe,Nosferatu eine Symphonie des Grauens,Being Human,Fright Night,Edges of Darkness,Vanpaia naito,Blood+,The Thirst,Suck,The Era of Vampires,My Best Friend Is a Vampire,Vampyrer,Vamps,Out for Blood,Conquest,Captain Kronos - Vampire Hunter, Drácula, Out of blood;(Cam atatea stiu la astea m-am uitat dar o sa ma mai uit si ti le zic adauga ID elvis_dominic si o sa iti dau muzica si filme big grin)

1 răspuns:
| Yellow95 a răspuns:

Filme cu vampiri nu stiu dar de groaza mi-a placut mult A nightmare on the elm streer si Saw (1, 2,3, 4,5) happy