| alex123_9745 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un film de comedie dar sa ma doara burta de la atat ras

9 răspunsuri:
| Teodora20 a răspuns:

Buna! Bruce Almighty; Liar Liar; Yes Man; The killers; Adevarul gol-golut; Due Date;. Sper ca te-am ajutat! Crede-ma ca si eu sunt mofturoasa la filme, dar la astea am ras rau de tot...

| chocolate27 a răspuns:

Dupa parerea mea, cele mai funny sunt: The Hangover, seria American Pie, seria Scary Movie, Rat race, Eurotrip, Me myself and Irene. Uita-te la unul din astea si nu vei regreta big grin

| kolcov a răspuns:

Dumnezeu pentru o zi :X, Garcea si oltenii, Tantalaul si Gogomanul

| Username404Error a răspuns:

Sunt foarte amuzante urmatoarele:
-YES man
-meet the spartans
-Familia simpson The Movie
-Scary movie(1, 2, 3, 4.)
si cam atat sper ca te-am ajutat.

| dsd a răspuns:

Van Wilder 1 si 2smug

| Diana_3268 a răspuns:

Eurotrip :d uita. te la trailer love struck eu cel putin am ras incontinuu laughing love struck

| Lorena_6574 a răspuns:

Dumnezeu pentru o zi :X, Garcea si oltenii, Tantalaul si Gogomanul, The Hangover, seria American Pie, seria Scary Movie, Rat race, Eurotrip, Me myself and Irene, Van Wilder 1 si 2, YES man, Meet the spartans, Bruce Almighty; Liar Liar; Yes Man; The killers; Adevarul gol-golut; Due Date

Sper ca ti-am fost de folos...si eu m-am uitat la ele si sunt foarte faine

Fundytza plzz?

| blondutza94 a răspuns:

Sex drivebig grinbig grinbig grin

cel mai bun filmlaughingrolling on the floorrolling on the floor

| starchaser a răspuns:

The Hangover