| Floricelul a întrebat:

Salut, ce film de comedie imi recomandati? P.s. vreau sa ma doara burta de ras.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

American Pie (seria)
21 and over
21 si 22 jump street
Horrible Bosses 1, 2
Hangover 1, 2, 3
The Rundown
Central Intelligence
Ride Along 1, 2
Bad Boys 1, 2
A haunted house 1, 2. Vizionare placuta!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Freaky Friday
Big Daddy
Mickey, blue eyes
The pink Panther
Just MArried
Father of the bride
13 going on 30
how to lose a guy in 10 days
27 dresses
Sidney white
Bee movie
Mulan
Nunta a la Grec 2 (primul nu e asa reusit, si poti sa te uiti linistit la asta ca o sa intelegi cum sunt personajele)

| Nimeni10 a răspuns:

Central Intelligence, Skiptrace, Bad Neighbors 2, Seria Hangover, Jackass, The Wolf of Wall Street, Ted 2012, Ted 2015, Bruce Almighty, The Bucket List, 21 Jump Street, cam atat imi vine prin minte, daca vrei mai multe cauta aici http://www.cinemagia.ro/filme-comedie/?&pn=5

| Printesa10TM a răspuns:

Baieti rai 2. Singur acasa.