| Auras95 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un film gen Dawn Of The Dead
adica asa cu zombie.....sa mai fie cativa supravietuitori...

4 răspunsuri:
| DanuTzCarbon a răspuns:

Resident Evil
Resident Evil: Apocalypse
Resident Evil: Extinction
Resident Evil: Afterlilfe

P. S. In apocalypse ai cea mai multa actiune... De aici http://www.youtube.com/watch?v=EBGvtkVVas0 vine si melodia din counter ZM mod :D

| JokerV a răspuns:

30days of night o sa iti placa, si resident evil vezi ca la resident sunt mai multe filme

| al3x17 a răspuns:

Zombieland
The Walking Dead
Funda?!

| nicusor_4160 a răspuns:

Resident Evil: Afterlife (2010) Super 8 (2011) Zombieland (2009) Grindhouse (2007) 28 Weeks Later Quarantine 2: Terminal (2011) [Rec] ² (2009) filme pe care le-am vazut. FUNDA?