| Dicanul a întrebat:

SPuneti-mi si mie un serial care merita vazut. Am sa insirui mai jos titlurile celor pe care le-am vazut si mi-au placut ca sa-ti faci o idee. Nu vreau porcarii de genul Vampires Diaries si Gossip Girl.
Desigur din lista pe care o scriu eu mai jos, poti sa cauti si tu unul pe placul tau, te asigur ca toate sunt bune.Asadar eu am vazut:
House MD, Awake, The Mentalist, White Collar, Psych, Suits, 30 Rock, Friends, Entourage, The Big Bang Theory, Misfits, Sherlock Holmes, Person of Interest, Prison Break, Breakout Kings, Criminal MInds si cred ca mai sunt, dar nu imi amintesc acum.

Răspuns Câştigător
| Vicentexes a răspuns:

Incearca: How I met you're mother, Californication, Blue Montain State.

| Dicanul explică (pentru Vicentexes):

How I met your mother l-am vazut.
Californication mi se pare un film porno cu un pic mai multe replici
Blue Mountain State nu cunosc, am sa caut pe google sa vad despre ce e vorba.

21 răspunsuri:
| Budincăă a răspuns:

CSI: NY, Being Human, Lost, Doctor Who, Merlin, Heroes, Alcatraz, Once upon a time.

| Andrei7520152 a răspuns:

The Sopranos a fost un serial ok, daca iti place genul. Primele doua sezoane din Lost sunt chiar foarte faine. Ahh si ar mai fi Heroes, ala merita vazut.

| Dicanul explică (pentru Andrei7520152):

Am vazut sopranos. Heroes e SF si nu imi place

| alqaeda09 a răspuns:

LOST, Game of Thrones, Alcatraz!

| Dicanul explică (pentru alqaeda09):

Lost am vazut un sezon, mi s-a parut prea tras de par si m-a plictisit si am renuntat. Alcatraz este unul din cele pe care le-am vazut (ma rog, atat cat a aparut pana acum) si am uitat sa il trec si Game of Thrones din cate am inteles e SF si nu prea imi place genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The walking dead,grimm,true blood,medical investigation, c.s.i-new york, c.s.i the original, c.s.i miami, without a trace

| NuCa20 a răspuns:

Fringe, Dexter, Breaking Bad

| Dicanul explică (pentru NuCa20):

Fringe am incercat, dar nu imi place genul.
Dexter am omis sa il scriu mai sus, astept urmatorul sezon in septambrie
Breaking Bad nu stiu, nu am auzit, am sa il caut.

| AndreeMeaw a răspuns:

Increarca Prison Break e un serial bun.

| qindet a răspuns:

Incearca
The walking death sau Psych

| DomnuMăr a răspuns:

Las fierbinti rullz

| Kairon a răspuns:

Daca vrei ceva cu zombie ar veni The walking dead(s-a facut si joc mai nou dar nu cred ca te intereseaza big grin), pentru mister ar veni poate LOST.
Alte seriale ar veni House, Dexter.
Ar trebui sa incerci The Big Bang Theory ( umor total)

| m1a3 a răspuns:

In primul si primul rand, The Vampire Diaries si Gossip Girl NU sunt porcarii! Sunt serialele mele preferate!phbbbbt
Ma mai uit si la True Blood, Hart of Dixie si Pretty Little Liars

| Dicanul explică (pentru m1a3):

Da, dar probabil tu ai 12 ani. Eu nu.

| m1a3 a răspuns (pentru Dicanul):

Mdaaa....de unde 12?
Mai adauga 5>:p

| Dicanul explică (pentru m1a3):

Pentru 17 ani e un serial ok. Eu nu as avea rabdare sa ma uit.

| Shining a răspuns:

Dupa tipul de seriale care vad ca iti plac sunt sigura ca ti-ar placea si Dexter sau Californication. Incearca-le, merita!

| CosMinkBa a răspuns:

Game of Thrones

| gicone23 a răspuns:

Weeds,hung,tera nova, the x files si the river!

| asarul a răspuns:

Supernatura:X Uitati-va cu totii, e senzational acest serial!