| iusty12 a întrebat:

Spuneti-mi va rog frumos daca a tradus vreun fansub animeul CardCaptor Sakura sau Kilari si daca imi puteti da si linkul in care sa pot vedea eisoadele.

1 răspuns:
| Pharaprase a răspuns:

Kilari este tradus. nu stiu de cardcaptor sakura, insa. pe minimax, la ora 8:30 incepe un alt program, animax, si acolo da diferite anime-uri, gen fullmetal alchemist, kilari, vampire knight, toate seriile. s-ar putea sa apara si a 3-a serie. ma rog. vezi acolo episoadele din kilari, si daca mai cauti uita-te pe www.deseneanime.ro, are mai multe anime-uri in genul ala.