| 0PopaPorno a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste filme cu sirene in afara de H2o sau Aquamarine...

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Night Tide e din 1961, Mr Peabody and the Mermaid e din 1948, The Little Mermaid e desen animat,She-Creature e horror,Ineo Gongju deşi tradus My Mother the Mermaid n-are nicio sirenă în el, ci doar pescuitori de scoici şi perle prin scufundare la adâncime, doar Splash şi Sea People nişte sunt filme cu sirene cât de cât interesante.Ce vă place să culegeţi titluri de pe google fără să fi văzut filmele!

| AnonimLove_6167 a răspuns:

Night Tide
Ineo Gongju
Sea People
Splash
She-Creature
The Secret of Roan Inish
Mr. Peabody and the Mermaid
The Little Mermaid (1976)
Sper ca te-am ajutat! happy