| alisiapretty a întrebat:

Spunteti-mi si mie seria de filme hannibal? Cele cu anthony hopkins

5 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Red Dragon, The Silence of the Lambs şi Hannibal. Ordinea apariţiei e The Silence of the Lambs, Hannibal şi Red Dragon, dar trebuie urmărite în ordinea pe care am zis-o eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnleashedPsycho):

Nu neapărat. Adică, eu am văzut mai întâi The Silence of the Lambs, apoi Red Dragon, apoi Hannibal şi la urmă, Hannibal Rising şi am prins firul poveştii.

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, dar acţiunea se petrece în ordinea aia. Aşa încep şi cărţile.

| faramatania a răspuns:

The Silence Of The Lambs
Hannibal
Red Dragon

| Pau17 a răspuns:

Iti recomand serialul Hannibal.
Il poti viziona online de pe filme/ seriale subtitrate online/ info.