| イリーナ a întrebat:

Stie cineva anime'uri romantice? si imi puteti spune despre ele? pls? funda:X

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

Kimi ni Todoke
Itazura na Kiss
Lovely Complex
Pardise Kiss
Kimikiss Pure Rouge
Kaze no Stigma
Bokura ga Ita
Uta no Prince-sama
Kaichou wa Maid-sama!
Special A
Shugo Chara!
Vampire Knight
La Corda D'Oro
Inuyasha
Angel Beats!
[C] Control: The Money and Soul of Possibility
Guilty Crown
Peach Girl
Anohana
Hotarubi no Mori E

Eu pe acestea le-am vazut. Mi s-au parut toate foarte frumoase. Mi-au placut in special Kimi ni Todoke, Hotarubi no Mori E si Kaichou wa Maid-sama! Daca vrei sa afli mai multe despre un anumit anime de mai sus, doar intreaba-ma. happy

| イリーナ explică (pentru ピンク):

Kimikiss Pure Rouge mi se pare interesant... poti te rog sa-mi spui mai detaliat despre ce este vorba?

3 răspunsuri:
| Bєshka a răspuns:

Nana
itazura na kiss
romeoxjuliet
Special A
Hanasaku Iroha
Vampire Knight Guilty
Black Rock Shooter
Ghost Hunt
Kaze No Stigma
Keion!
Katekyo Hitman Reborn
Kôkyô Shihen Eureka Sebun
Angel Beats!
Rosario + Vampire
Beelzebub
Cardcaptor Sakura
Kuroshitsuji
Code Geass
Paradise Kiss;
Full Metal Panic;
Vampire Knight;
Kimi Ni Todoke;
Toradora
Kioshyro to towa no sora
Kaichou wa maid sama

Iti spun despre Nana.Deci este un anime de dragoste si este vorba de niste cantareti.La inceput o fata de 18-19 ani pe nume Nana se duce in alt oras unde era iubitul ei.In tren intalneste o fata cu care sta de vorba si ea pe nume Nana.Ea era o cantareata. Avea o trupa cu baieti.Asata e inceputul. Dupa vezi tu in episoade.E o alta trupa de baieti cu o solista.Nana/Hachiko(numele asta i-a dat cealalta fata Nana cu care s-a intalnit in tren)se indragosteste de un baiat din trupa cealalta unde Nana(cea cu parul negru)avea un iubit.La sfarsit, in ultimul episod e cam trist.Hachiko vrea sa se duca sa vada artificiile cu prieteni sai, cu Nana si cu trupa ei.Acolo era un baiat blond care o placea pe Hachi si si ea il placea.Te uiti tu la episoade si vezi.Ca daca iti spun tot nu o sa mai ai la ce sa te uiti.Vizionare placuta!

| MokutonTequila a răspuns:

Unul care mi s-a parut impresionant a fost Lovely Complex... incearca-l big grin