| SyLvYuTzU a întrebat:

Stie cineva cand incepe sezonul 3 din iubiri secrete sau urmatorul sezon din in puii mei?

4 răspunsuri:
| ANAHsneaman a răspuns:

Helllo `.
Si eu stiu ca de abia pe 23 februarie. Dar sunt asa nerabdatoare.
Sa fii cuminte `.

| crissmay a răspuns:

Urmatorul sezon din In Puii Mei incepe in primavara nu a zis exact data probabil se va anunta...winking

| iiGeorgii a răspuns:

Sezonul 3 de la iubiri secret e incepe pe 23 ianuarie din cate stiu eu si noul sezon in Puii Mei va incepe la primavara nu au specificat data big grin

| StancuDaniel a răspuns:

Da vreau sa stiu si eu cand incepe iubiri secrete