| Flöricicä a întrebat:

Stie cineva cand mai da Bona mea e un vampir la disney channel? M-am uitat la maraton Vineri si dupa am cautat in program si nu am mai vazut sa mai dea. happy

Răspuns Câştigător
| mudokinss a răspuns:

Sambata si Duminica la ora 9 dimineata, cate odata si seara in cursul saptamanii[reluare]

| Flöricicä explică (pentru mudokinss):

Dar pe net nu scrie, zice ca e Totul pentru. dans, nu Bona mea e un vampir. Uite un link.
http://tv.acasa.ro/program-tv-disney-channel/sambata

| Flöricicä explică (pentru Flöricicä):

Pardon am zis Totul pentru dans, era Bobocii isteti... Dar oricum mersi! happy