| eu_4161 a întrebat:

Stie cineva ce se intampla cu serialul Nini de pe disney channel...de cateva saptamani nu il mai da si e total naspa sad sau. daca stiti pe ce data va reincepe spuneti-mi si mie pls : puppy dog eyes. pe net am cautat si ba scria pe 13. febr. ba pe 18. febr... of of of straight face

4 răspunsuri:
| BriannaJ a răspuns:

Buna,
serialul Nini a facut o pauza intre capitole, dar conform unui articol aparut pe protvmagazin.ro telenovela Nini va reancepe in Martie. Poti citi articolul aici:
www. protvmagazin.ro/stiri/cinema/a7940221-telenovela-nini-revine-in-martir-la-disney-channel
Sper ca te-am ajutat!
Pa!

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Nini va reincepe in martie.
http://www.protvmagazin.ro/......ey-channel
Nici eu nu stiu exact de ce nu se mai da, dar am auzit cateva motive:
1. Ca la multe telenovele, fac pauza intre sezoane.
2. Sunt multe difuzari in Romania si in Spania(sau Argentina, nu mai stiu sigur) si s-a ales Spania pentru difuzari, timp de o luna.
3. Trebuie sa traduca episoadele pentru noul sezon.
4. O poti lua ca pe o gluma: Florencia Bertotti este in vacanta.:)) (Dar nu se poate,deoarece scenele nu sunt filmate acum) :))

Dar sper sa nu ai dreptate, anonim, deoarece imi placea mult acel serial si vreau sa il mai vad.
Sa speram ca se mai da!
Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...din cate am inteles nini nu se maida deloc...si eu ma uitam mult la serialul acelatongue>.in total sunt 128 de episoade si la disney au fost date 60, jumatate cum ar veni.nu cred ca se mai dau deoarece a dat jumate, si s-a terminat cu un final fericit cand nini si thomas au ramas impreuna chiar daca a aratat si din episodu urmator.ai vazut ca acum au aparut mai multe seriale noi si cred ca nu mai incapea in prgram.te pup si sper ca te-am lamurit!:*:*:*

| illydiamond a răspuns:

Cred ca o sa inceapa sezonul 2 in martie big grin