| bruηette a întrebat:

Stie cineva cum se numeste episodul din "copi de la 402" cand Nancy are un iubit si prietenele nu o cred si ea inventeaza tot felul de poezii? va rog :X

Răspuns Câştigător
| Kid_4219 a răspuns:

Buna...si eu ador desenele astea...se numeste "copii de la 402 - am un iubit" si daca imi dai voie iti "recomand" si episodul "copii de la 402 - catul" sper ca ti-am fost de ajutorhappy

1 răspuns:
| bruηette explică:

Episodul se numeste "Milogul"... ala cu "am un iubit" e cand se combina ea cu vinnie laughing