| Ioanaa28 a întrebat:

Stie cineva daca a aparut Twilight Breaking Saga partea a doua?
Sau macar cand apare?
Funda primul raspuns!happy

Răspuns Câştigător
| IrinaAniri a răspuns:

Partea 1 a aparut in noiembrie anul trecut si partea a doua apare in 16 neiembrie anul asta

4 răspunsuri:
| AditZuKy a răspuns:

Http://www.breakingdawn-themovie.com/

Te poti uita aici pentru mai multe informatii.E noul adica in traducere Twilight Zori de Zi.Stiu ca partea 1 ruleaza ni cinema si partea a doua se spune ca va fi in 2013 sau anul acesa dar tarziu.Imi amintesc de un februarie 2013 parca.Am vazut la stiri.

Fundita?

| ισηιк a răspuns:

Da eu stiu! partea a doua nu a aparut... apare doar mai incolo.pe16 noiembrie 2012... funda?happy

| Dianes a răspuns:

A doua parte apare pe 16 noiembrie 2012...