| emag a întrebat:

Stie cineva daca exista partea a 3a la filmul Tres metros sobre el cielo, respectiv Tengo ganas de ti, sau va aparea? big grin
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Alexandra_Cristina_1994 a răspuns:

Buna! Nu a aparut inca. Se zvoneste ca va aparea o a 3/a parte pe la sfarsitul lui 2014...si va fi poate si partea a 4/a. Sunt 4 carti si de asta se zvoneste ca vor fi inca alte doua filme. In partea a 3/a s/ar putea sa treaca 20 de ani in care Babi si Hache inca se iubesc. Se revad si ei acum au propriii lor copii care se indragostesc. La sfarsit Gin moare de leucemie si sotul lui Babi de un infarct. Babi si Hache se casatoresc, la fel si copiii lor. Eu am citit totul pe un site. Nu e sigur. Sper ca ti-ai facut o idee. Si eu sunt fan acestor doua filme 3MSEC si TGDT. Bafta!

5 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Nu se stie inca daca va aparea si a treia parte.

| 69CarpeDiem a răspuns:

E deja si se cheama tengo ganas de ti. Sper ca te-am ajutat!
Funda?

| emag explică (pentru 69CarpeDiem):

Asta e partea a 2a, eu intreb daca este sau va fi partea a 3a big grin

| 69CarpeDiem a răspuns (pentru 69CarpeDiem):

Aaa...ma scuzi am citit doar Tres metros sobre el cielo tongue
Nu cred ca va aparea si a treia parte pentru ca nu au cine stie ce audienta.

| emag explică (pentru 69CarpeDiem):

Nu e nimic, mie mi-a placut, am vazut ca au investit multi bani pentru realizarea primei parti, dar cred ca a meritat, e un film care ramane in minte... fara "banalul" happy end...