| Bogdan8828 a întrebat:

Stie cineva daca va fi Power Rangers Mystic Force sezonul al 2-lea? cu tot acele personaje Nick Chip Xender Madison si Vida daca mai exista sezoane cu aceste desene ca am vazut primul sezon si a fost cool apropo mai am o intrebare va aparea din nou jetix? si cand? pentru un raspuns corect si care sa ma faca fericit primiti fundita

1 răspuns:
| Dash a răspuns:

Imi pare rau, dar Power Rangers Mystic Force nu are decat un singur sezon.

Iar Jetix nu mai apare niciodata, acum e Dysney channel sad