| faranume a întrebat:

Stie cineva niste anime-uri cu grafica super care sa fie si interesante?happyIn afara de Death Note, Elfen Lied sau Vampire Knight.Multumesc!kiss

Răspuns Câştigător
| Chemical a răspuns:

Rosario + Vampire

Sekirei

High School of Dead

Samurai Girls

Darker than Black

----Clannad.acest anime este mai diferit, este vorba despre viata unui baiat care intalneste mai mai multe fete.Nu m-as fi asteptat dar acest anime m-a captivat complet dupa al 4-lea sau al 5-lea

Soul Eater

Si am mai vazut multe altele. dar acestea sunt chiar faine, cu grafica minunatawinking

2 răspunsuri:
| faranume explică:

Ahh l-am vazut. altcevaa?happy

| maddy0212 a răspuns:

Hell girl(Jigoku Shoujo). E super interesant.