| 122324354453465 a întrebat:

Stie cineva un film de genul:un tocilar mai retras isi gaseste o prietena misto sau cu un sarac care se imogateste?

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Love at first hiccup-tocilar...
Blow-bogat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hors de prix(2007),film francez, despre un barman care se indragosteste intr-o domnita, ea il crede de milionar, insa mai apoi o doamna bogata se indragosteste in el, si acea domnita il invata cum s-o invirteasca pe degete

| TOOL a răspuns:

Uita-te la :
If i know i was a genius
Hummingbird
Safe

| Casady a răspuns:

Incearca- The social network, despre facebook! Sper ca te-am ajutat!

| KlausMks a răspuns:

The Perks of Being a Wallflower
Cu siguranta o sa-ti placa!

| antonya2002 a răspuns:

Daa. fii atent…cauti un tocilar fermecator... sper ca am fost de folos cu cv...