| Snaxpro a întrebat:

Cum pot sa -mi fac prietena daca sunt tocilar?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea are treaba faptul ca esti tocilar, mie una imi plac baietii destepti. Te consideri tu tocilar sau asa iti spun altii?
Atat timp cat nu esti si tocilar si timid, zic ca ai mari sanse.
Stai linistit daca nu gasesti pe cineva acum, o sa vezi ca o sa gasesti persoana potrivita cand nu te astepti.
Nu incerca sa te lasi deranjat de faptul ca nu ai prietena, deoarece o sa cazi in penibil. Fii tu insuti si sigur o sa gasesti persoana potrivita. Apropo, doar pentru ca nu ai prietena asta nu inseamna ca altii sunt mai buni ca tine, unii stau cu fete super idioate pentru ca nu se pot pune cu fetele destepte. Tu o sa ai sansewinking.

| Axys a răspuns (pentru anonim_4396):

Felicitari bun raspuns!

9 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Incerci sa iti cauti si tu o prietena care sa se asemene cu tine, adic sa fie tot tocilara, la un moment dat, te apropii de ea si tot legat de invatatura intri in vorba cu ea, dupa ii zic sa va intalniti sa invatati impreuna si gata.

| MissADEEL a răspuns:

Gasesti o fata care sa fie atrasa mai degraba de carte decat de social.
Totul e sa gasesti pe cineva care sa fie la acelasi nivel si cu pasiuni care sa iti corespunda.
Planul B ar putea consta in a incerca TU sa dai importanta mai mult socialului. O tunsoare noua, mai moderna, niste haine mai interesante, pe scurt sa dai mai multa importanta aspectului exterior. Dupa, incerci sa intri in conversatie cu cat mai multe fete, iar de acolo incepem alt capitol, al seductiei.
Cand dai de cineva potrivit, propune-i sa va vedeti undeva, intr-o cafenea, ceva. Cauta o calitate pe care o ai, sa zicem umorul, si incearca sa o impresionezi cu asta.

Cam asta e, in rezumat.

| Miliardar_NeaMarin_1954 a răspuns:

Esti tocilar si ai poza cu tupac? nasol!

| bibiya a răspuns:

Fi cool adica imbracat mai elegant poarta-te frumos cu fetele date cu gel in par fa-ti o freza mai eleganta

| bibiya a răspuns:

Imbragate elegant poarta-te frumos fara sa injuri cand esti prin preajma macar

| Cosmin86 a răspuns (pentru bibiya):

Invata sa scrii macar laughing

| bibiya a răspuns:

Fii elegant

| Danyelusa a răspuns:

Incearca sa te schimbi nu acorda timp doar invataturii.Mai ai putin timp si pentru tine, in clasa sau in afara scolii[in satulta, oras] trebuie sa fie copii asemanator ca tine.Iti poti gasi amice pe interesele tale, doar fa-le publice nu sta timid in colt