| yfgsdufsdhfgyfrhwer a întrebat:

Stie cineva un film, de groaza, cu o fata Judy, fantoma, fratele ei a impuscat-o in cap, o familie a cumparat casa aceea in care a murit ea alaturi de familia ei, fata ii bantuia, intr-o noapte i se arata barbatului in timp ce el si sotia sa... casa era bantuita, era ceva cu "prinde-i, omoara-i". stie cineva?
funda, multumesc

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

The Amityville Horror(2005), vezi trailer http://www.youtube.com/watch?v=4xHJOG03eDE&feature=fvst

2 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Judy's body cumva?

| dydy1 a răspuns:

The grudge