| alexa6808 a întrebat:

Stie cineva vreun film asemanator cu Scufita Rosie 2011? ceva tot cu varcolaci sau macar o idee sa fie la fel dar va rog nu vr new moon sau twighlite

2 răspunsuri:
| mihaela87 a răspuns:

Eu iti recomand tongueriest(2011),Blood & Chocolat,Queen of the Damned, Bloodrayne 2, Kiss of the Vampire,Let Me In, Underworld, Never cry Werewolf.

| hazza4ever a răspuns:

Se scrie Twilight si ceva cu varcolaci si scufita rosie este un film numit:,, Scufita rosie cea moderna''