| Dyony01 a întrebat:

FUNDA! Spuneti-mi poveste scufita rosie combinata cu un film cu varcolaci, in care sa spuneti ca bunicuta a fost muscata de un varcolac si in fiecare seara cu luna plina sa transforma in varcolak.plz.accept orce idee. urgent mersi love struck:*

Răspuns Câştigător
| DozeCuVisse a răspuns:

Era o data o fetita care a plecat in padure la bunica sa.ea a plecat seara pe la 00:00 si tot mergea ea mergea si a iesit dintr`un tufisti un varcolac care a muscatoo cand a ajuns la casa bunici. scufita rosie sia muscat bunica dar scufita rosie nu mai era varcolac asa ca a adormit dadui veninul de varcolac bunici salee bunica ei in fiecare seara la ora 00:00 se transforma in varcolac si se urca pe un deal si incepea sa urle.ea isi plangea nepoata pe veci adormita din cauza muscaturii rolling on the floor)) creata de mine in 2 min laughing)) stiu e nasoalarolling on the floor nu te invinovatez daca nu imi dai funda big grin