| Serera a întrebat:

Stiti actori din filmul Eclipsa

2 răspunsuri:
| BiwCupcake a răspuns:

Kristen Stewart ca Bella Swan, care se trezeşte înconjurat de pericol şi vizate de vampir razbunator Victoria. În acelaşi timp, ea trebuie să aleagă între dragostea ei pentru vampirul Edward Cullen şi prietenia ei cu varcolac Jacob Black. [ 15 ]
Robert Pattinson ca Edward Cullen, vampirul prietenul lui Bella, care este capabil de a citi mintea, cu excepţia lui Bella. În New Moon, Edward Bella stânga, şi acum sa întors pentru a încerca să rămână o parte din viaţa ei. [ 16 ]
Taylor Lautner ca Jacob Black, [ 7 ], un vârcolac în care Bella găsit consolare în timpul absenţei lui Edward în New Moon. Acum, Edward a revenit la viata Bella permanent, şi Iacov este în căutarea de modalităţi de a dovedi că el este o alegere mai bună pentru ea.
Sprijinirea caractere
Peter Facinelli ca Carlisle Cullen, un medic de compasiune, care acţionează ca o figură paternă pentru sabat Cullen. El este cel care a creat familia Cullen, cu excepţia pentru Alice şi Jasper. [ 17 ]
Elizabeth Reaser ca Esme Cullen, o figură mama iubitoare de sabat Cullen. [ 18 ] [ 19 ]
Ashley Greene ca Alice Cullen, un membru al familiei Cullen, care pot vedea "subiectiv" viziuni de viitor şi care este aproape de prieteni cu Bella. [ 20 ]
Kellan Lutz ca Emmett Cullen, cel mai puternic membru al familiei Cullen, şi prevede scutirea de benzi desenate. [ 21 ]
Nikki Reed ca Rosalie Hale, care a fost violată de către logodnicul ei şi lăsată să moară înainte ca ea a devenit un vampir. Ea, de asemenea, de părere că Bella este de a face o greseala pentru alegerea de a trăi viaţa unui vampir înainte ca ea ar putea trăi o viaţă umană completă. [ 22 ]
Jackson Rathbone ca Jasper Hale, un luptător război civil care a fost transformat intr-un vampir nou-născuţi la tren. El este, de asemenea, un membru al sabat Cullen care trenurile familiei sale de a lupta vampiri nou-născuţi şi se pot simţi / controla / manipula emoţiile. [ 23 ]
Billy Burke ca Charlie Swan, tatăl lui Bella şi "Forks şef al Poliţiei. Burke recunoaste ca nu a citit Twilight cărţi, spunând: "Noi nu putem face carte, facem filmul", şi că el lucrează de la script-uri. [ 24 ]
Bryce Dallas Howard ca Victoria, un vampir care vrea să omoare Bella sa razbune colega ei, James, care Edward ucis în primul film Twilight.
Dakota Fanning ca Jane, slujitor loial la Volturi.
Cameron Bright ca Alec, lui Jane Twin, loial slujitor la Volturi.
Xavier Samuel ca Biers Riley, Victoria o s-a schimbat pentru a ajuta la forma ei o armată de vampiri nou-născutului.
Sarah Clarke ca Renée Dwyer, mama lui Bella, care locuieşte în Jacksonville, Florida cu soţul ei, Phil.
Anna Kendrick ca Jessica Stanley, unul dintre prietenii lui Bella în Forks.
Michael Welch ca Mike Newton, unul dintre e prietenul lui Bella în Forks. Mike are o pasiune pentru Bella, şi nu-i place Edward in film.

love struck

| Catalinazaharia a răspuns:

Taylor lautter robet patison kristien stweard si cam atat stiu!