| anonim_4396 a întrebat:

Stiti bine ca saptamana care vine se termina Pariu cu viata stiti cumva mai incepe un alt sezon?

Răspuns Câştigător
| EmiiLoveYou a răspuns:

Da. O sa inceapa si sezonul 3 paraca in toamna, nu mai stiu exact cand dar face reclama pe Pro Tv de obicei dupa ce se termina serialul.
Orcum eu am vazut reclama si o sa vina noi personaje.Multe cunoscute din filmele romanesti de pe Acasa tv!

| ஐفيDeeaفيஐ a răspuns (pentru EmiiLoveYou):

Da nu stiam daca o sa mai inceapa un sezon va multumesc mult

3 răspunsuri:
| bubylvxkiss a răspuns:

Da incepe un nou sezon din toamna dar daca vrei sa stii mai multe poti sa intri pe blogul lor lalaband sh ai acolo sh CV sh poze sh informatii vechi sau noi

| unicornalbastru a răspuns:

Da. A zis la Happy Hour și o să inceapă in toamnă.