| NothingMore_Amy_1990 a întrebat:

Stiti cand apare sezonul 2 de la Shingeki no kyojinn (attack on titan)?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey! In momentul de fata nu este nici cel mai mic semn ca vor sa scoata sezonul 2 din AoT. Ramane de vazut ce au de gand, poate dupa sezonul de primavara (Aprilie) sa ne dea un semn.

1 răspuns:
| NOFBD a răspuns:

Eu am vazut in capitolul 43 parca din manga ca pe 6 aprilie ar aparea.
Dar mai tarziu am aflat ca acel capitol aparuse in 2012 si este un anunt pentru lansarea sezonului 1. O stire exacta inc anul am gasit dar vo mai face cercetari sa stiu sigur 100%.
Oricum, sezonul 2 va aparea pria data pe www.deseneanimeonline.ro la fel si fairy tail continuarea care apare 100% pe 5 aprilie