| AtashiNoBakaDesu a întrebat:

Stiti ceva comedii bune cu adolescenti?
Am pus intrebarea si la categoria "Filme&Seriale" dar nu am primit nici un raspuns. Deci scuzati categoria...
Funda~

11 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

De ce nu ai primit răspuns?
Pentru că oamenii s-au săturat să vă tot dea sugestii de filme la câte comedii cu adolescenţi se cer.
Dăi la căutare comedii cu adolescenţi şi vei găsi întrebări cu tonele de genul tău.

| AtashiNoBakaDesu explică (pentru FadetoBlack):

Site-ul asta e cu intrebari si raspunsuri. Asta e scopul site-ului, sa pui intrebari si sa ti se raspunda la ele. Care e problema ta?

| FadetoBlack a răspuns (pentru AtashiNoBakaDesu):

Prea multe întrebări de acest gen exact cu acelaşi subiect ''Comedii cu adolescenţi''

| AtashiNoBakaDesu explică (pentru FadetoBlack):

Pe site-ul asta sunt sute de intrebari care se repeta. Cate intrebari la fel sunt in categoria Dragoste&sex?
Ce ar fi sa nu mai raspundem nimanui din cauza ca intrebarea respectiva seamana cu inca 20? Ce fel de comunitate am fi atunci?

| FadetoBlack a răspuns (pentru AtashiNoBakaDesu):

Băi, nu ştiu, nu-mi pasă big grin

| faramatania a răspuns:

21 & Over
Project X
Spring Breakers
Mean Girls
Road Trip
The Hangover
Easy A
Sex Drive
Superbad
Fired Up

| ๖ClaSSic a răspuns:

American Pie, clar laughing ( are si cateva parti mai... big grin, dar merita); the hangover; what do you expect when you're expecting (desi parca e mai mult de famile astahee hee ) happy

| NuMaSuporti a răspuns (pentru ๖ClaSSic):

Si ce dacaa? laughing tot ramane tare, Alan ala face cat toti adolescentii din lume.

| NuMaSuporti a răspuns:

The Hangover sau era ala 21 jump street sau nu stiu cum.

| SaRRaMea a răspuns:

Hei daca vrei iti dua eu un serial, o comedie bestiala. Se numeste,, How i met your moether,, incearca e super serialul, are 8 sezoane pline deci ai ce face in timpul liber ceva timp. Funda?

| Mastershot96 a răspuns:

Placinta americana(American Pie) iti recomand toate partilehappy Sunt foarte amuzante.Ps:Au putine parti "vulgare" dar amuzante nu foarte indecentewinking Bafta!