| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ceva seriale sau filme gen Merlin sau The legend of the seeker? Mai exact ceva fimle sau seriale istorice sf cu drama, actiune si tot tacamul. happy funda.

Răspuns Câştigător
| Ncl_9813 a răspuns:

Tristan and Isolde(Tristan&Isolde)-imi place tare mult l-ai putea incerca e tot pe tema aceasta cu istoria.

3 răspunsuri:
| cromartie a răspuns:

Asta este un serial de nota 10. E psihologic http://series.all-in1.ro/category/prison-break/

| UnleashedPsycho a răspuns:

Robin Hood, Rome, The Tudors, Spartacus: Blood and Sand, Spartacus :Gods of the Arena, Camelot, The Borgias.Atât am văzut, bine, câte un episod sau două de fiecare [Înafară de The Tudors şi Camelot pe care le'am terminat] ca să îmi fac o idee şi urmează să le văd în vacanţa asta.
Sayonara!

| brokenwing a răspuns:

The tudors, royal pains, the borgias