| mona01 a întrebat:

Stiti cumva daca a aparut al doilea film Twilight Braking Down Saga sau cam asa ceva,laughing, chiar urmatorul dupa cel in care Bella nascuse si se credea ca murise. Daca stiti ca a aparut spuneti-mi la ce ora si cand sau dati-mi un link unde il pot viziona.Multumesc!

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Twilight Saga Breaking Dawn- Part II" va aparea pe 16.11.2012. Uite aici:
http://filme.acasa.ro/the-twilight-saga-breaking-dawn-part-2-2012

| TraficantDeVise10 a răspuns:

De fapt este Twilight Saga: Breaking dawn, si nu, n-a aparut inca cealalta parte, doar prima.

| Scarlett011243 a răspuns:

Este Twilight Breaking Dawn si apare la noi doar in 18.11. 2011 (partea a 2-a) partea 1 a aparut deja... Citeste cartea da vrei sa afli ce se intampla... in continuare

| AdeleEmme a răspuns:

Sorry,dar partea a doua apare prin vara sad