| perfectsmile93 a întrebat:

Stiti cumva daca s-au facut filme dupa "Legendele Olimpului"? happy Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Chrischan a răspuns:

Http://www.filme33.com/? s=legendele+olimpului+film+subtitrat+download Am cautat 20sec:)) Sper ca ti-am fost de folos

10 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Mai bine citești cartea... e mai frumoasă.
Și da, există filme, dar mai multe... așa cum spune și titlul sunt mai multe legende. Ca de exemplu unul din ele ar fi Troia... doar că în carte explică și ce s-a întâmplat după ce Troia a fost arsă din temelii, adică e mult mai detaliată.
Oricum, uită-te în carte la Cuprins și caută pe net filmul de la titlu... s-ar putea să ai noroc.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Una din ele*

| perfectsmile93 explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Am citit, ma gandeam sa vad si filmele, nu stiam exact daca s-au facut multumesc mult o sa caut asa happy

| Daemoon a răspuns:

Nu neaparat dupa "Legendele Olimpului", dar ar fi cateva care au cat de cat legatura! happy

Clash of the titans
Wrath of the titans
Immortals

| C96 a răspuns:

Uite Filmul "The Clash of the Titans" este facut aproximativ dupa " Legendele Olimpului " dar nu redeaza fix ca in carte, este mai schimbat in film.

| perfectsmile93 explică (pentru C96):

Multumesc happy

| C96 a răspuns (pentru perfectsmile93):

Nu ai pentru ce.