| Aliiisa a întrebat:

Stiti cumva seriale cu sirene? ...inafara de H2o!happy

8 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Serialele politiste! masini de politie..sirene big grin (scuze, am glumit)! Nu stiam ca exista seriale cu sirenestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista anime,, Mermaid Melody''. Doar filme cu sirene mai gasesti, ca,, The Little Mermaid''(3 filme).

| us3r a răspuns:

Mica sirena. erau mai demult, dar poate le gasesti pe net

| NightWing a răspuns:

Mica sirena.

| Raluka_Rallu_2000 a răspuns:

Legend of the blue sea happy este un film super.

| Khensi17 a răspuns:

Era un serial cu o fata sirena de 13-15 ani care invata la scoala sub apa am uitat numele e foarte vechi dar bun. Si eu il caut dar nu mai stiu cum se cheama. Nu l-am vazut tot era pe tvr 1- sau 2.