| nocomment_4400 a întrebat:

Stiti filme asemanatoare cu greta?batting eyelashes

dau fundita primului rasp cu un film misto asemanator macar putin cu acest film:X

multumesc

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Crazy/Beautiful, Keith, Remeber Me, Speak, Mad Love (1995), Girl(1998), What's Eating Gilbert Grape (1993), My Sassy Girl, Stateside (2004), The Last Song(2010)

| Leocerba a răspuns:

"macar putin" este filmul Jeux d'enfants, unde vei avea de vazut o pereche de copii, apoi adolescenti rebeli si interesanti.
"macar putin" este si filmul The Sisterhood of the Traveling Pants, unde ai mai multe adolescente rebele, una cam depresiva si povestile lor.

| peacla a răspuns:

Daca iti place actrita te poti uita si alte filme in care o jucat ea, unul putin asemanator este War Inc dar si celelalte in care o jucat sunt pe gustul meu Raise your voice, the perfect man, material girls...