| madalinaaa89 a întrebat:

Stiti filme cu adolescenti(de preferinta) care sunt foarte, foarte buni prieteni dar, intr-un final, se cupleaza si "traiesc fericiti pana la adanci batraneti"?laughing

Răspuns Câştigător
| Crisyy a răspuns:

A Walk to Remember

Keith

The Girl Next Door

Not Another Teen Movie

18 year old virgin

Sexdrive

Super Sweet 16

Normal Adolescent Behavior

Raise Your Voice

A Cinderella Story

Mean Girls

An Education

17 Again

The Last song

American Virgin

Another cinderella story

Just My Luck

Save the Last Dance 1, 2

Eurotrip

Greta

Wild Child

Thirteen

Remember me

Step up 1, 2, 3

Boys and girls

It's a Boy Girl Thing

American Pie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Fired Up

Bring it on 1. 2. 3. 4. 5.

the last song

dear john

Toate vazute de mine. meritahappy
funda?:**

3 răspunsuri:
| marui08 a răspuns:

Camp rock, High School Musical, A walk to remember, Twilight, wild Child, Crossroads, Step Up 1, 2, 3big grin Another Cinderella Story.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi amintesc sigur daca e ceva legat despre 'foarte buni prieteni' (am vazut filmul cam acum doi ani), insa e un film dragut despre adolescenti, 10 Things I Hate About You. Ah si daca ai chef de ceva mai lung, iti recomand Gossip Girl

| Dienutsaa a răspuns:

A walk to remember-
e adorabil filmuu.>big grin